Akademia Ignatianum w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: 37 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 10 dni temu

Centrum Obsługi Studenta / dot. zajęć

17.05.2023

Komunikat ws. dodatkowego dnia wolnego 

Szanowni Studenci,
informujemy, że zgodnie z Kalendarium roku akademickiego 2022/2023, został ustanowiony dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych pierwszego, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich w piątek w tygodniu kiedy odbywają się juwenalia.
W związku z powyższym, piątek 19 maja 2023 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych.

Zajęcia dydaktyczne, które miały się odbyć 19 maja podlegają odpracowaniu w jednej z wybranej przez prowadzących zajęć form:
- odpracowanie zajęć w formie indywidualnej pracy studenta ustalonej przez prowadzącego zajęcia, lub
- odpracowanie zajęć w formie on-line w innym terminie ustalonym wspólnie ze studentami.

 

---

Instytut Psychologii / dot. kursu dla psychologów                                                                                                                                     05.04.2023

 

Zaproszenie do udziału w kursie dla przyszłych psychologów

Polska staje się krajem pluralistycznym kulturowo, a obecne wyzwania – wojna na Ukrainie, kryzys migracyjny, kryzys klimatyczny czy pandemia – sprawiają, że psycholodzy nie tylko będą bardziej potrzebni, lecz także coraz częściej będą pracować i stykać się z osobami z innych kultur. W odpowiedzi na nowe wyzwania zawodowe w pracy psychologa, proponujemy program zajęć finansowany przez projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uczelni" nr POWR.03.05.00-00-Z203/1, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 zawierający wykłady i ćwiczenia z zakresu tej problematyki.

Wykład wprowadzający prowadzony przez prof. Halinę Grzymała-Moszczyńską i Annę Jurek odbędzie się online 13 kwietnia 2023 r. o godzinie 19:15.

Szczegółowe informacje: KURS DLA PSYCHOLOGÓW

  

---

Centrum Obsługi Studenta / dot. zajęć

30.03.2023

 

Komunikat ws. powrotu do zajęć w formie hybrydowej

Szanowni Państwo,

na prośbę Pani dr hab. Moniki Stankiewicz-Kopeć, prof. AIK, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia przesyłam poniższy komunikat:
Szanowni Państwo, Studenci, Doktoranci, Słuchacze Studiów Podyplomowych, uprzejmie informujemy, że 12 kwietnia 2023 r. (środa) w Akademii Ignatianum w Krakowie powracamy do zajęć w formie hybrydowej (stacjonarno-zdalnej) zgodnie z harmonogramem.
Jednocześnie informujemy, że prace remontowo-budowlane związane z montażem windy w budynku głównym AIK wciąż trwają, z czym łączą się określone uciążliwości i ograniczenia.
Jeśli będą one przeszkadzały w prowadzeniu zajęć w znacznym stopniu, zastrzegamy sobie możliwość podjęcia kolejnych decyzji, co do trybu prowadzenia zajęć w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.


Dr hab. Monika Stankiewicz-Kopeć, prof. AIK
Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia 

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)